Projektant mody

Poszukujemy utalentowanego Projektanta Mody, który dołączy do naszego kreatywnego zespołu. Jeśli masz pasję do projektowania, tworzenia unikalnych i stylowych ubrań oraz chcesz pracować w inspirującym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie: Poszukujemy kandydatów z minimum 2-3 letnim doświadczeniem w projektowaniu mody. Osoby z udokumentowanym portfolio projektów będą miały pierwszeństwo.
  • Kreatywność: Posiadanie zdolności do twórczego myślenia, innowacyjności i umiejętności przekształcania wizji w konkretne projekty mody.
  • Zrozumienie trendów: Znajomość obecnych trendów w modzie, zdolność do przewidywania przyszłych trendów oraz umiejętność dostosowania ich do naszej marki.
  • Umiejętność pracy zespołowej: Nasz zespół opiera się na współpracy i wymianie pomysłów. Wymagamy umiejętności efektywnej komunikacji i współpracy z innymi członkami zespołu. 

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: boca@boca.pl lub skontaktowanie się telefonicznie pod numerem  502 780 325

Scroll to Top